Lekarz medycyny estetycznej

Dr Maciej Materka

Pasja do medycyny estetycznej pojawiła się u mnie już na studiach. Początkowo planowałem zając się chirurgią plastyczną, natomiast później zainteresowanie ewoluowało do dermatologii i medycyny estetycznej. Uznałem, że mało inwazyjne zabiegi są dla każdego.

W medycynie estetycznej najbardziej podoba mi się odejście od schematów, które są obecne w każdej innej dziedzinie medycyny. To ode mnie zależy jaką ścieżkę wybiorę dla pacjenta. Mam możliwość elastycznego wyboru odpowiedniego planu i razem z pacjentem podjęcia odpowiedniego leczenia.

Najważniejszy jest dla mnie uśmiech na twarzy pacjenta. Dbając o komfort i najlepszy efekt staram się spełnić marzenia i zatrzymać upływający czas.

Poza medycyna estetyczną moje zawodowe zainteresowania obracają się wokół chorób skóry i w tym kierunku rozwijam się i zamierzam rozwijać dalej.

Medycyna estetyczna pozwoliła połączyć mi moje dwie pasje medycynę i sztukę.

Misja gabinetu Materka Medycyna Estetyczna

W swojej pracy największy nacisk kładę przede wszystkich na rozmowę z pacjentami. Wsłuchuję się w Wasze potrzeby i oczekiwania. Na tej podstawie później dobieram odpowiednie zabiegi medycyny estetycznej i ustalam dalsze działania. Moim celem jest zadbać o Wasz wygląd i zbudować odpowiednią pewność siebie, poprawiając przy tym komfort Waszego życia – zmieniając wygląd na lepszy! Pamiętaj, każdy z nas ma swoją definicję piękna. Moim priorytetem jest odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Ciebie pytania i następnie stworzyć wspomniane wcześniej piękno. To jest klucz do sukcesu, który osiągniemy wspólnie!

Certyfikaty - dr Maciej Materka

Lokalizacja